ייעוץ טלפוני ללא עלות שירות תיקונים עד הבית והעסק חייגו עכשיו - 072-3719971 תיקון כל סוגי המחשבים 100% אחריות על כל התיקונים ASUS Dell Lenovo HP Apple Toshiba Acer Microsoft MSI

מחשב נייד דל לא עולה

זה תרחיש נפוץ מדי – אתה מוכן להתחיל לעבוד על פרויקט חשוב, אבל המחשב הנייד שלך לא נדלק.
למרות שזו יכולה להיות חוויה מתסכלת, כמה טיפים לפתרון בעיות יכולים לעזור לך להפעיל את המחשב הנייד שלך תוך זמן קצר.
מאמר זה יספק 6 טיפים לפתרון בעיות כאשר מחשב נייד דל לא עולה או לא נדלק.

טיפ 1: בדוק את מקור הכוח שלך

השלב הראשון בפתרון הבעיות של המחשב הנייד שלך הוא לוודא שהוא מחובר כהלכה למקור מתח. ודא שכל כבלי החשמל מחוברים היטב וששקע החשמל פועל. אם המחשב הנייד עדיין לא נדלק, נסה שקע חשמל או מתאם מתח אחר.

מחשב נייד דל לא עולה – טיפ 2: בדוק את הסוללה

אם המחשב הנייד עדיין לא נדלק, השלב הבא הוא לבדוק את הסוללה. אם הסוללה ניתנת להסרה, נסה להסיר אותה ואז להכניס אותה מחדש. אם הסוללה אינה ניתנת להסרה, נסה לאפס אותה על ידי לחיצה ממושכת על לחצן ההפעלה למשך 10 שניות לפחות. זה יאפס את הסוללה ועשוי לעזור אם הסוללה היא הגורם לבעיה.

טיפ 3: בדוק את לחצן ההפעלה

אם כפתור ההפעלה תקוע או אינו פועל כראוי, ייתכן שזה מונע את הפעלת המחשב הנייד. נסה ללחוץ על כפתור ההפעלה למשך 10 שניות כדי לאפס אותו. אם לחצן ההפעלה עדיין לא פועל, ייתכן שיהיה צורך להחליף אותו.

טיפ 4: בדוק את לוח האם

אם אף אחד מהטיפים לעיל לא עבד, ייתכן שיהיה צורך לבדוק את לוח האם. כדי לעשות זאת, פתח את המחשב הנייד ובדוק את לוח האם עבור כל סימנים גלויים של נזק או קורוזיה. אם נראה שלוח האם פגום, יהיה צורך להחליפו.

טיפ 5: הפעל בדיקת חומרה

אם לוח האם במצב טוב, השלב הבא הוא הפעלת בדיקת חומרה כדי לזהות בעיות חומרה אפשריות. ניתן לעשות זאת על ידי הפעלת תוכנית אבחון או על ידי שימוש בתוכנת היצרן. זה יעזור לזהות בעיות פוטנציאליות בחומרה של המחשב הנייד שעלולות למנוע ממנו להידלק.

מחשב נייד דל לא עולה – טיפ 6: פנה למומחה

אם אף אחד מהטיפים לעיל לא עבד, ייתכן שיהיה צורך לפנות למומחה לעזרה. טכנאי מחשבים עד הבית מוסמך יוכל לאבחן את הבעיה ולבצע את אותו תיקון מחשב נייד הנשרד כדי להפעיל את המחשב שלך.

על ידי ביצוע 6 העצות האלה, אתה אמור להיות מסוגל לפתור ולתקן את כל הבעיות המונעות את הפעלת המחשב הנייד שלך. אם כל השאר נכשל, פנה למומחה כדי לוודא שהבעיה מזוהה ומתוקנת ביעילות.

תוכן עניינים

מחשב נייד דל לא עולה
לבדיקה וייעוץ ללא עלות
שירותים נוספים