ייעוץ טלפוני ללא עלות שירות תיקונים עד הבית והעסק חייגו עכשיו - 072-3719971 תיקון כל סוגי המחשבים 100% אחריות על כל התיקונים ASUS Dell Lenovo HP Apple Toshiba Acer Microsoft MSI

מדריך שמסביר איך מתבצע תהליך חיבור שני מסכים למחשב נייד

אנשים רבים כיום עובדים עם מסכים מרובים, מכיוון שהגדרה זו יכולה להקל על ניהול זרימות עבודה וביצוע ריבוי משימות בצורה יעילה יותר. חיבור שני מסכים למחשב נייד הוא תהליך פשוט יחסית, אך הבנת השלבים עלולה להיות מבלבלת ללא הדרכה נכונה. בפוסט זה בבלוג, אנו מסתכלים על תהליך חיבור שני מסכים למחשב נייד, ומספקים מדריך שלב אחר שלב המקל על ביצוע העבודה. אנו גם נטפל בבעיות פוטנציאליות ונספק טיפים מועילים לניצול מיטבי של ההגדרה החדשה שלך מרובת מסכים. בין אם אתה מחפש להגביר את הפרודוקטיביות שלך או סתם רוצה ליהנות מחוויית בידור סוחפת, חיבור שני מסכים למחשב נייד הוא דרך מצוינת להשיג את המטרות שלך.

1. קבע באיזה סוג חיבור להשתמש

לאחר שהחלטת לחבר שני מסכים למחשב הנייד שלך, השלב הבא הוא לקבוע באיזה סוג חיבור להשתמש. תצטרך לשקול את סוג היציאות במחשב הנייד שלך, התקציב שלך וסוג הצג שיש לך. לדוגמה, אם המחשב הנייד שלך כולל יציאת HDMI, אתה יכול לרכוש כבל HDMI כדי לחבר את שני המסכים. באופן דומה, אם יש לך יציאת USB-C, אתה יכול להשתמש במתאם USB-C ל-HDMI. אם אתה רוצה לעבור אלחוטי, אתה יכול לרכוש מתאם תצוגה אלחוטי. זכור כי כל סוג של חיבור ידרוש מתאמים ו/או כבלים שונים, אז הקפד לעשות את המחקר שלך לפני ביצוע הרכישה.

2. חבר את הכבלים למחשב הנייד ולמסכים

לאחר שבחרתם את הכבלים המתאימים לחיבור המחשב הנייד והמסכים, הגיע הזמן לחבר אותם פיזית. ראשית, חבר את הכבל לבחירתך ליציאת HDMI או DisplayPort במחשב הנייד שלך. לאחר מכן, חבר את הקצה השני של הכבל ליציאת הקלט בגב הצג. לאחר שהכבל מחובר היטב, הפעל את הצג והמחשב הנייד שלך. המחשב הנייד שלך אמור כעת לזהות את הצג המחובר ואתה אמור להיות מסוגל לשכפל או להרחיב את התצוגה של המחשב הנייד שלך לצג.

3. הגדרת הגדרות התצוגה של המחשב הנייד

לאחר ששני המסכים מחוברים למחשב הנייד, השלב הבא הוא להתאים את הגדרות התצוגה. אתה יכול לעשות זאת על ידי מעבר ללוח הבקרה, בחירה בתצוגה ולאחר מכן בחירה בתפריט הנפתח Multiple Displays. משם, תוכל לבחור כיצד תרצה ששני המסכים יוצגו. אתה יכול לבחור שכפול תצוגות אלה, הרחבת תצוגות אלה, או הצג רק ב-1 או הצג רק ב-2. בחר את האפשרות המתאימה ביותר לצרכיך ולחץ על החל.

4. התאמת רזולוציית המסכים

התאמת רזולוציית המסך היא השלב הרביעי בחיבור שני מסכים למחשב נייד. כדי להתאים את רזולוציית המסך, עבור להגדרות התצוגה של המחשב הנייד שלך. כאן תוכל להתאים את הרזולוציה של המחשב הנייד ושני המסכים המחוברים. הרזולוציה שתבחר צריכה להיות תלויה בתרחיש השימוש של המסכים ובסוג התוכן שיוצג בהם. לדוגמה, אם אתם מתכננים לצפות בסרטים על צג אחד ולהשתמש בשני למשימות יומיומיות, אז כדאי לבחור ברזולוציה גבוהה יותר עבור צג הצפייה בסרטים. לאחר שהחלת את הרזולוציה הרצויה, לחץ על "אישור" כדי לשמור את השינויים.

5. מוודאים ששני המסכים פועלים כהלכה

לאחר ששני המסכים החיצוניים חוברו למחשב הנייד, חשוב לוודא ששניהם פועלים כהלכה. לשם כך, על המשתמש לפתוח את הגדרות התצוגה במחשב הנייד, ולבדוק ששני המסכים החיצוניים מופיעים ברשימת הצגים, וששניהם מופעלים. לאחר שהדבר נעשה, על המשתמש לבדוק ששני המסכים החיצוניים מוצגים כהלכה. אם המסך השני נראה ריק או מעוות, על המשתמש לבדוק את הכבלים והחיבורים. כמו כן, עליהם לוודא שמנהלי ההתקן הנכונים הותקנו, מכיוון שהם עשויים להיות נחוצים כדי להפעיל את המסך השני. לסיכום, חיבור שני מסכים למחשב נייד הוא תהליך פשוט שכל אחד יכול לעשות. בהתאם לדגם המחשב הנייד, החיבורים עשויים להיות שונים, אך העקרונות זהים. עם הכבלים, היציאות וההגדרות הנכונות, תוכלו להוסיף שני מסכים למחשב הנייד שלכם וליהנות מחוויה נעימה יותר בכל הקשור לעבודה, גיימינג או סתם צפייה בסרטונים.

תוכן עניינים

לבדיקה וייעוץ ללא עלות
שירותים נוספים