ייעוץ טלפוני ללא עלות שירות תיקונים עד הבית והעסק חייגו עכשיו - 072-3719971 תיקון כל סוגי המחשבים 100% אחריות על כל התיקונים ASUS Dell Lenovo HP Apple Toshiba Acer Microsoft MSI

החלפת מסך מגע למחשב נייד מחיר

מחשבים ניידים הם כלי חיוני עבור רבים מאיתנו, המספקים לנו את האמצעים לעבוד, ללמוד ולהישאר מחוברים עם החברים והמשפחה שלנו. מסך של מחשב נייד הוא המרכיב החשוב ביותר שלו, כך שכאשר הוא נשבר או מתקלקל, הוא יכול לזרוק לכם את כל היום. הכרת העלות של החלפת מסך מחשב נייד היא חלק חשוב בהבנת עלות הבעלות על מחשב נייד. במאמר זה נחקור את הגורמים המשפיעים על המחיר של החלפת מסך למחשב נייד, וכן כמה טיפים להפיכת תהליך החלפת המסך לקל ומשתלם יותר.

עלות החלקים

הגורם המשמעותי ביותר בעלות החלפת מסך מחשב נייד הוא מחיר החלקים. המחיר של מסכי מחשב נייד יכול להשתנות מאוד, בהתאם ליצרן ולדגם של המחשב הנייד, וסוג התצוגה. לוחות LCD בסיסיים הם הזולים ביותר ויכולים לנוע בין 180 ל-700 שקל. מסכי OLED יקרים יותר ויכולים לנוע בין 500 ל-1700 שקל. דגמי מחשב נייד מתקדמים דורשים לרוב חלקים מיוחדים שיכולים להיות אפילו יקרים יותר.

עלויות עבודה

עלויות העבודה הן הגורם העיקרי השני במחירי החלפת מסך מחשב נייד. ברוב המקרים, עלויות העבודה הן כמעט כמו עלות החלקים עצמם. לרוב נדרשים טכנאים מיומנים להחלפת מסך מחשב נייד ועדיף טכנאי מחשבים עד הבית, ועלות העבודה יכולה לנוע בין 180 ל-350 שקל. בהתאם למורכבות של דגם המחשב הנייד, עלות העבודה יכולה להיות אפילו גבוהה יותר.

החלפת מסך למחשב – עמלות והוצאות אחרות

בנוסף לחלקים ולעלויות העבודה, ייתכנו עמלות אחרות הקשורות להחלפת מסך מחשב נייד. עמלות אלו יכולות לכלול דמי משלוח אם התצוגה צריכה להישלח ממקום אחר, או עמלה עבור שירות באחריות. חנויות תיקונים מסוימות עשויות גם לגבות עמלות נוספות עבור התקנת תוכנה או שימוש בכלי אבחון.

עלויות עשה זאת בעצמך

אם אתה שימושי ובטוח בכישוריך, אולי תשקול לנסות להחליף את מסך המחשב הנייד בעצמך. פעולה זו יכולה לחסוך לך סכום לא מבוטל של כסף, אך עדיין יש כמה עלויות הקשורות לפרויקט. תצטרכו לרכוש את החלקים ואת כל הכלים הדרושים, וייתכן שתצטרכו גם לרכוש מדריך תיקון מחשבים או סרטון הדרכה.

טיפים לחסכון בכסף בהחלפת מסך מחשב נייד

אם אתה מוצא את עצמך צריך להחליף את מסך המחשב הנייד שלך, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי למזער את העלות. ראשית, חפשו את המחיר הטוב ביותר עבור החלקים. קמעונאים רבים מציעים הנחות על צגי מחשב נייד, וייתכן שגם תוכל למצוא חלקים משומשים בחלק מהעלות. אם אתה צריך עלויות עבודה, חפש חנות תיקונים מוכרת עם מחירים סבירים. לבסוף, שקול לנצל את שירותי האחריות או האחריות המורחבת, שכן אלה יכולים לחסוך לך סכום לא מבוטל של כסף.

החלפת מסך למחשב – סיכום

החלפת מסך מחשב נייד יכולה להיות מאמץ יקר, אבל עם קצת מחקר וקניות בסביבה, זה יכול להיות הרבה יותר סביר. על ידי הבנת העלות של חלקים, עבודה ועמלות אחרות, כמו גם כמה טיפים לחיסכון בכסף, אתה יכול לוודא שאתה מקבל את העסקה הטובה ביותר האפשרית בהחלפת מסך המחשב הנייד שלך.

תוכן עניינים

החלפת מסך למחשב
לבדיקה וייעוץ ללא עלות
שירותים נוספים